تمامی مطالب موجود در این سامانه از وب سایت های دیگر و بدون دخالت انسانی جمع آوری شده , لذا تمام مسئولیت آنها بر عهده وب سایت منبع میباشد. مطالب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران را از طریق بخش تماس با ما به ما اعلام کنید.


ورود به کانال تلگرام


پایه اول ، آموزش الفبا با دستورزی  

کار کردن با چینه و خمیر به یادگیری دانش اموزان کمک بسیار زیادی میکند .با توجه به اینکه دانش اموزان پایه اول شکل حروف را باهم قاطی میکنند این روش باعث تجسم دانش اموزان می شود .
در ادامه مطالب نمونه های دیگری که راضیه جان کار کرده می بینید...

ادامه مطلب  

نقد وبررسی کتاب 4ابتدایی2  

چگونه میتوان دانش اموزان را به داشتن محیط اموزشی بهتر ترغیب کرد/یکی از حساس ترین مقاطع حیات هر انسان دوران کودکی است زیرا شکل گیری شخصیت انسان در ابعادی وسیع بر کیفیت وتربیت مبتنی است که در این دروان انجام میگیرد در این دوره کودکان باتاثیرپذیری تحولات جسمی و روانی گسترده بستر بروز قابلیت متنوعی میشود /با توجه به بررسی های انجام شده دیده شده که دانش اموزان در امر نظافت مدرسه مشارکت دهیم وقانون مدرسه را بامشارکت دانش اموزان وضع کنیم انها در

ادامه مطلب  

اهدای جوایز مسابقه  

به حول و قوه الهی جوایز مسابقه محرم و عاشورا در تاریخ 3 آبان 1395 به برندگان این مسابقه اهدا شد. این مسابقه که در ابان ماه سال جاری برگزار شده بود، آقایان قلی پور.ترابی. رجبی.افضلی و سلمانی، رتبه اول تا پنجم این مسابقه را کسب نمودندو جوایز ان توسط استاد اژه ای از اساتید اخلاق به آنها اهدا شد.
معاونت پژوهش
 

ادامه مطلب  

جشنواره ملاصدرا  

باسمه تعالی
با عرض سلام وتسلیت ایام فاطمیه حضور کلیه همکاران ،با توجه به اینکه جشنواره ملا صدرا در سال جاری در درس اقتصاد اقدام به برگزاری مسابقه سخنرانی برای دانش اموزان وتهیه درسنامه اقتصاد مقاومتی برای دبیران نموده است لذا شایسته است همکاران محترم نسبت به تشویق دانش اموزان جهت شرکت در مسابقه سخنرانی با موضوع نقش دانش اموز در عملیاتی ساختن اقتصاد مقاومتی اقدام نمایید . همچنین دبیران محترم می توانند از طریق تهیه یک درسنامه با موضوع اقت

ادامه مطلب  

اسامی برندگان  

اسامي برندگان مسابقه نقاشی هفته کتاب و کتابخوانی  95
 
 1- رونیا عباسزاده
2- آیسان نظامی فرید 
3- آنیتا تقی نژاد 
4- زهرا اقدمیان 
5- آنیل حیدری 
6- سودا حسین زاده 
7- امیرمهدی صادقیان 
8- محمد تیمورنژاد 
9- پویا میری 
10- ابوالفضل شیرمحمدزاده

ادامه مطلب  

اجرای طرح فلوراید تراپی دانش آموزان  

مرحله اول طرح فلوراید تراپی دانش آموزان دبستان شهید حیدری با هدف پیشگیری از پوسیدگی دندان های
آنها با همکاری بهداشت شهرستان هرسین در روزسه شنبه مورخه 95/9/02شد.در این طرح تعداد289 نفر از دانش آموزان  تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.
هدف از اجرای این طرح  پیشگیری از پوسیدگی دندان های دانش اموزان می باشد .فلوراید تراپی باعث استحکام دندانها شده و در کنار این طرح دانش اموزان آموزش های لازم را در خصوص نگه داری از دندانهای خود فرا می گیرند.

ادامه مطلب  

مسابقه نقاشی و مسابقه مکتوب ویژه هفته کتاب  

مسابقه نقاشی ویژه گروه کودک نوجوان
علاقمندان می توانند نقاشی خود را با موضوع " دوست دارم کتابخانه ام..." به کتابخانه ارسال کنند.
مسابقه مکتوب ویژه بزرگسالان
علاقمندان پاسخ های خود را به مدیر وبلاگ ارسال کنند.
در پایان آبان ماه به قید قرعه به برندگان جوایزی اهدا خواهد شد.
سوالات مسابقه مکتوب را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

ادامه مطلب  

مسابقه مشاعره  

بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی دیروز در دبیرستان توحید مشاعره ای به
 مدت ده دور میان دانش اموزان برگزار شد و سرکار خانم فاطمه عالیشوندی
برترین دانش اموز مشاعره انتخاب شدند ...
و دانش اموزان مدرسه کتاب های مختلف را به کتابخانه مدرسه هدیه کردند


 

ادامه مطلب  

نقد وبررسی کتاب 4ابتدایی  

با توجه به اهمیت وقت نماز اول وقت استفاده دانش اموزان و معلمان از فضیلت های نماز اول وقت هم چنین باعنایت این که نماز ظهر و عصر حمد وسوره تسبیحات اربعه اهسته اهسته خوانده شود لذا پیشنهاد میشود هنگام نماز اول وقت ظهروعصر قرائت سوره حمد و توحید از نوارپخش شود تا باشنیدن ان توسط دانش اموزانی که اشکال دارند تکرار هرروز ان مخصوصا دانش اموزان پایه سوم و چهارم که تازه شورع به خواندن نماز نمودند به طور مستقیم متوجه اشکالات خود شوند
ودیگر............
√ با

ادامه مطلب  

مسابقه سوره فجر  

 
همزمان با سومین روز از هته کتاب و کتابخوانی و به منظور ترویج هر چه بیشتر آموزه های قرآنی در میان دانش آموزان مسابقه تفسیر سوره فجر در سطح ابتدایی برگزار شد و به سه نفر از برندگان جوایزی اهداء گردید.                                                                                                            
عرفان کاربخش
یاسین علی آبادی
محمد هادی بیگعلی     

ادامه مطلب  

مرکز مجازی مهدویت  

 

اعلام اسامي برندگان مسابقه پیامکی ماه دوازده 23.07.94 اعلام اسامي برندگان مسابقه پیامکی ماه دوازده اسامي برندگان مسابق�...
انتشار ویژه نامه غدیر و مهدویت 06.07.94 انتشار ویژه نامه غدیر و مهدویت ویژه نامه غدیر و مهدویت به ارتباط م...
هفتمین شماره مجله انگلیسی مهدویت منتشر شد 06.05.94 هفتمین شماره مجله انگلیسی مهدویت منتشر شد هفتمین شماره مجله انگل�...

ادامه مطلب  

مسابقه ی مهارتهای شعر خوانی ویژه ی دانش آموزان  

درود و سلام خدمت اساتید ارجمند .گروه ادبیات شهرستان دهگلان در نظر دارد که مسابقه ای تحت عنوان مهارتهای شعر خوانی بین دانش آموزان  برگزار نمایید . 
رشته های مسابقه :
1-مهارت شعر خوانی ( رعایت احساس و عاطفه ولحن )
2-مشاعره
3-تحلیل وتفسیر اشعار
هر مدرسه می تواند بعد از برگزاری مسابقه ی درون مدرسه ای در هر رشته  نفرات اول را به گروه معرفی نماییند که اوایل آذر مسابقه ی فینال با حضور داوران در کانون شهید مطهری برگزار می شود .لازم به ذکر است که مهلت معر

ادامه مطلب  

مشخصات هتل پیروزی اصفهان داریوش سابق  

هر هتلی  ویژگی خاصی دارد هتل پیروزی اصفهان در قدیمی ترین محله اصفهان در خیابان چهار باغ قرار دارد و از هتل های باسابقه در شهر اصفهان است .این هتل قبلا با نام هتل داریوش اصفهان فعالیت داشته و اکنون در گروه هتل های 4 ستاره اصفهان با نام هتل پیروزی اصفهان پذیرای مهمانان تور اصفهان است
 

ادامه مطلب  

مسابقه دو استقامت به مناسبت هفته تربیت بدنی  

به مناسبت هفته تربیت بدنی یک دوره مسابقه دو و میدانی در تاریخ یکشنبه مورخ95/8/2 در دبیرستان شهید هاشمی نژاد میامی برگزار گردید. در این مسابقه که با شرکت دانش آموزان دبیرستان شهید هاشمی نژاد برگزار شد دانش آموزان مسیر اداره آموزش وپرورش میامی تا دبیرستان شهید هاشمی نژاد را پیمودند. در پایان این مسابقه به دانش آموزان برتر جوایزی اهدا گردید 

ادامه مطلب  

نتایج مسابقه ادبی رمضان ویژه کتابخانه پستی مازندران  

دوستان کتابخوان سلام : از اینکه در مسابقه ادبی رمضان ؛ ماه مهمانی و مهربانی شرکت کرده اید سپاسگزاریم و اما برندگان این مسابقه به شرح ذیل معرفی می شوند:
زهرا رمضان زاده- زهرا وفایی زاده - فاطمه رشیدی-زهرا شعبانی -زهرا حمیدی-مبینا اسماعیلی-
سوگل وارسته- فاطمه اصغر زاده- متینا بخشیده- محدثه برزگر-یگانه حسین پور-
موفق شاد باشید.

ادامه مطلب  

با آغاز هفته کتاب برگزاری مسابقه کتابخوانی (من و کتاب) در شهرستان ماهشهر  

 
 
 
به گزارش روابط عمومی اداره كل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، جناب آقای حسینی سرپرست اداره كتابخانه های بندر ماهشهر از برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان (من و کتاب) در سطح شهرستان بندر ماهشهر در هفته کتاب و کتابخوانی آبان ماه 95 خبر داد.آقای حسینی در این رابطه اظهار کرد: این مسابقه که بر اساس کتاب (من و کتاب) که بیانات مقام معظم رهبری درباره کتابخوانی است برگزار شده است و به صورت فرم هایی توسط کتابخانه امیرکبیر ماهشهر طراحی گردیده که

ادامه مطلب  

صبحگاه كتاب در مدرسه دخترانه فاطميه حسن آباد  

؛ به مناسبت هفته كتاب وكتابخوانی مراسنم صبحگاه مدرسه دخترانه  فاطمیه حسن آباد با حضورآقای بهزاد فر بخشدار بخش جرقویه علیا ، معاونین اداره آموزش وپرورش بخش  و با حضور مدیران  ودانش اموزان برگزار گردید. در این مراسم آقای بهزاد فر بخشدار بخش در سخنان كوتاهی به اهمیت دانش ومطالعه در دین اسلام اشاره نمودند .در ادامه آقا ی جمشیدی مسئول كتابخانه عمومی آیت الله سعادت در سخنانی دانش آموزان را  به مطالعه بشتر واستفاده از منابع كتابخانه دعوت نمودن

ادامه مطلب  

برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار  

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر به مناسبت گرامیداشت بیست و چهارمین دوره هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار  مسابقه کتابخوانی مکتوب  از کتاب " ضیافت بلا  " تالیف سید محمد مهدی میرباقری  برگزار و به 10 نفر از برندگان به قید قرعه جوایزی اهداء می نماید.
برای دریافت فرم  و شرکت در مسابقه به کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر  مراجعه فرمایید .
مهلت شرکت در مسابقه :    15/8/1395  لغایت 30/8/1395
جهت کسب اطلاعات بیشتر با کتابخانه عمومی حکیم هیدجی تماس بگیری

ادامه مطلب  

اجرای طرح فلوراید تراپی دانش آموزان  

مرحله اول طرح فلوراید تراپی دانش آموزان دبستان برکت با هدف پیشگیری از پوسیدگی دندان های
آنها با همکاری خانه بهداشت روستای قهج در روز شنبه مورخه 95/8/15انجام شد.در این طرح تعداد61 نفر از دانش آموزان  تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.
هدف از اجرای این طرح  پیشگیری از پوسیدگی دندان های دانش اموزان می باشد .فلوراید تراپی باعث استحکام دندانها شده و در کنار این طرح دانش اموزان آموزش های لازم را در خصوص نگه داری از دندانهای خود فرا می گیرند.
 
 برای مشاهد

ادامه مطلب  

مسابقه دانش آموزی نور  

 
مسابقه دانش آموزی نور – بزرگداشت پروفسور جکی یینگ
جایزه مصطفی(ص) به عنوان عالی‌ترین نشان علم و فناوری جمهوری اسلامی هر دو سال یكبار برگزار شده و به برترین دانشمندان جهان اسلام اهدا می‌شود. رویداد دانش‌آموزی جایزه مصطفی(ص) با نام مسابقه دانش‌آموزی نور با مأموریت ترویج و فرهنگ‌سازی جایزه مصطفی(ص) در جامعه دانش‌آموزی كشور طرح‌ریزیی شده است. مسابقه دانش‌آموزی نور هر ساله به نام و بزرگداشت یكی از دانشمندان بزرگ جهان برگزار ‌شود. هدف از

ادامه مطلب  

برگزاری شورای دانش اموزی  

نوزدهمین انتخابات شورای دانش اموزی در تاریخ 95/8/3 روز دوشنبه در آموزشگاه خدیجه کبری (س) 2 برگزار شد.
اهراف شورا شامل تحکیم و تحقیق ارزشها و باورهای دینی،ارج نهادن به شخصیتها و کرامت دانش آموزان،استفاده از نقطه نظرات دانش اموزان در امور مختلف مدرسه و ... میباشد.

ادامه مطلب  

برگزاری مسابقه کتابخوانی اصلاح الگوی مصرف در شهرستان فیروزکوه  

   به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزکوه، همزمان با هفته کتاب ، مسابقه کتابخوانی اصلاح الگوی مصرف در مدرسه امیر کبیر برگزار گردید .
رئیس اداره کتابخانه های عمومی هدف از برگزاری این مسابقه را نهادینه شدن الگوی صحیح مصرف و ارتقاء سطح فرهنگی و علمی دانش آموزان در خصوص اصلاح الگوی مصرف با استفاده از آیات الهی و توصیه های ائمه اطهار (ع) عنوان کرد.
یادآور می شود، بیش از 160 نفر از دانش آموزان در این مسابقه شرکت كرده اند که به سه نفر از برن

ادامه مطلب  

برگزاری نمایشگاه دست سازه  

با سلام
برگزاری نمایشگاهی از فعالیت های دست سازه دانش اموزان در گروههای اموزشی نواب برگزار گردیده است دست سازه ها شامل ساخت ارامگاه /البوم شاعران /روزنامه دیواری/ تحقیق درباره زندگی شاعران و دیوان شاعران می باشد .
باتشکر از همه همکاران و دانش اموزان
 

ادامه مطلب  

اموزشی  

مقدمه در مورد اموزشی.
 
هدف و رسالت تعلیم و ترییت انسان سازی است باید دید که این وظیفه را چه نهادها و افرادی بر عهده دارند البته انسان اموختن را از هنگام تولد اغاز میکند و در طول زندگی انرا ادامه میدهد در میان فعالیت هایی که برای تعلیم و تربیت دانش اموزان انجام میشود بیشترین سهم ب تدریس معلم در کلاس درس اختصاص می یابد از انجا که معلم با روح و روان و احساسات افراد سرو کار دارد و معلم در تمام زمینه ها که به شغل معلمی می پردازد سعی میکند بر چگونگی

ادامه مطلب  

مسابقه عکاسی شیمی  

به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 13 آبان ، گروه آموزشی شیم نوشهر ، مسابقه عکاسی با موضوع «شیمی ، علم زندگی» را در بین دانش آموزان مقطع متوسطه دوم برگزار کرد .
بیش از 30 نفر با حدود 80 عکس در این مسابقه شرکت نمودند . عکسها توسط 3 نفر از همکاران گروه شیمی نوشهر مورد داوری قرار گرفت و دو عکس رتبه برتر را از آن خود کردند .

برندگان مسابقه عبارتند از :
1- سرکار خانم مهدیه ابراهیمیان از دبیرستان فرزانگان نوشهر
2- سرکار خانم زهرا دشتکی از دبیرستان فرزانگان نوشه

ادامه مطلب  

برگزاري مسابقه نقاشي همگاني  

به مناسبت شهادت شهید محمدحسین فهمیده، هفته‌ی بسیج دانش‌آموزی و یوم‌الله 13 آبان مسابقه‌ی نقاشی همگانی بین دانش‌آموزان برگزار و دانش‌آموزان زیر برگزیده و به آن‌ها جوایزی اهدا شد.
1- طاها حسنوند
2- محمدمهدی گندابی
3- محمدیاسین عشایری
4- امیرمحمد محمدیان
برای مشاهده‌ی نقاشی و اهداءِ جوایز برگزیدگان به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب  

نمونه موضوعات پژوهش در مرحله كشوري  

نگرشی بر وقوع زلزله

 

دلایل افت تحصیلی درس ریاضی دردوره متوسطه اول از دیدگاه دانش اموزان


تاثیر عصاره هندوانه ابوجهل برشته گندم


داروی گیاهی ضدمیگرن


نجات دریاچه ارومیه


بررسی و تشریح پروژه  NGL


تاثیرشادی ونشاط در روحیه دانش اموزان مدارس متوسطه اول دخترانه منطقه3 تهران درسال تحصیلی93-94


سکوت بعدها


تحلیل آماری از شهدای دانش اموزی جنگ تحمیلی و تبلور فرهنگ جهادشهادت دراندیشه های آنان


بررسی مشکلات کشاورزی روستای ایرج


بررسی کهن واژه های

ادامه مطلب  

اعلام اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی" اشک باید راز دار باشد "  

اعلام اسامي برگزیدگان مسابقه کتابخوانی « اشک باید رازدار باشد »
به گزارش رابط خبری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شمیرانات ، در حاشیه برگزاری جلسه نقد کتاب « راهکارهای طلایی در زندگی » ، قرعه کشی مسابقه کتابخوانی « اشک باید رازدار باشد » ویژه ماه محرم نیز انجام و برگزیدگان مسابقه به شرح ذیل مشخص و معرفی شدند :
1. از کتابخانه عمومی شهدای امامه : رقیه سلطان کیایی ، اکرم مهرا منش ، زهرا بابایی
2. از کتابخانه عمومی شهید باهنر : دیانا بیات
3. از کت

ادامه مطلب  

معرفی برندگان گران ترین جایزه ادبی استرالیا  

(اخبارروز استرالیا برای علاقه مندان مهاجرت به استرالیا)
جوایز نخست‌وزیر استرالیا که عنوان گران‌قیمت‌ترین جایزه ادبی این کشور را یدک می‌کشد، در بخش‌های ادبیات داستانی، غیرداستانی، تاریخ، شعر و ادبیات کودک و نوجوان به آثار برگزیده اعطا شد.
«لیزا گورتون» و «شارولت وود» در این دوره به عنوان برندگان مشترک جایزه بخش ادبیات داستانی معرفی شدند. «زندگی خانه‌ها» نام رمان برگزیده «گورتون» است و «وود» برای نگارش «The Natural Way of Things» به این جایزه ۴۰

ادامه مطلب  

مرحله دوم مسابقه درک وفهم داستان ها ومتون عربی  

باسلام خدمت کلیه‌ی همکاران ،دانش آموزان وبازدیدگنندگان محترم
دومین سالی است که با مسابقات درک وفهم داستان ها ومتون به زبان عربی درخدمت شما هستیم
همان طور که می دانید این مسابقه در دومرحله آموزشگاهی ومنطقه ای برگزار می گردد ودر هر مرحله یک سری داستان ها ومتن های عربی در اختیار دانش آموزان قرار داده می شود که پس از مطاله توسط دانش آموزان ،خود را برای شرکت در هر کدام از این مراحل آماده می کنند .
مرحله اول ( آموزشگاهی) : این مرحله در اواخر آبان م

ادامه مطلب  

تولید انواع راه بند اتوماتیک در اصفهان و فروش به سراسر کشور  

شرکت فنی و مهندسی حافظان حریم سپاهان،تنها مرکز تخصصی فروش و نصب و راه اندازی انواع سیستم های راه بند اتوماتیک و انواع سیستم های کنترل تردد در استان اصفهان و چهارمحال بختیاری
راه بند اتوماتیک فک اصفهان
مدیریت فروش : 09130206722
راه بند اتوماتیک لابل اصفهان
مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722
راه بند اتوماتیک بوش آلمان اصفهان
مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722
راه بند اتوماتیک اوژن اصفهان
مدیریت فروش راه بند اصفهان : 09130206722
 
راهبند اتوماتیک کامه

ادامه مطلب  

ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی  

علاقمندان از این پس می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی شمس توس به نشانیwww.shamstoos.ir  یا پورتال نهاد کتابخانه های عمومی کشور به آدرس الکترونیکی www.iranpl.ir  نسبت به ثبت نام و شرکت در مسابقه و همچنین دریافت فایل منابع مربوط به سوالات اقدام نمایند. وی افزود مسابقه نقاشی جشنواره رضوی نیز برای کودکان علاقمند به شرکت در این مسابقه  در نظر گرفته شده است  که منبع مسابقه کتاب "دوست مهربان کبوترها"  می باشد و شرکت کنندگان برای شرکت در این مسابقه می با

ادامه مطلب  

برگزاري مسابقه به مناسبت هفته كتاب  

 
برگزاری مسابقه کتابخوانی در دو رده سنی از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، مسابقه کتابخوانی در دو رده سنی از سوی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس، در این مسابقه کتاب‌های «تن تن و سندباد» نوشته محمدمیرکیانی در گروه سنی نوجوانان و کتاب «شماس شامی» نوشته مجید قیصری در گروه سنی بزرگسالان بدر نظر گرفته شده است. همچنی

ادامه مطلب  

برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار  

برگزاری مسابقه کتابخوانی  به مناسبت هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر به مناسبت گرامیداشت بیست و چهارمین دوره هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار  مسابقه کتابخوانی مکتوب  از کتاب " ضیافت بلا  " تالیف سید محمد مهدی میرباقری  برگزار و به 10 نفر از برندگان به قید قرعه جوایزی اهداء می نماید.
برای دریافت فرم  و شرکت در مسابقه به کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر  مراجعه فرمایید .
مهلت شرکت در مسابقه :    15/8/1395  لغای

ادامه مطلب  

انشا فرزانگان  

سلام...
ورودتون رو به این وبلاگ خوش آمد میگمامیدوارم بتونید از این وبلاگ بیشترین استفاده رو ببرید و از انشا های خوب دانش آموزان فرزانه لذت ببرید...تمامی این پست ها مربوط ب دانش اموزان متوسطه اول دبیرستان فرزانگان دشتستان میباشد با نظارت دبیر محترم سركار خانم حسینی

ادامه مطلب  

همزمان با آغاز هفته کتاب برگزاری مسابقه کتابخوانی (من و کتاب) در شهرستان ماهشهر  

به گزارش روابط عمومی اداره كل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، جناب آقای حسینی سرپرست اداره كتابخانه های بندر ماهشهر از برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان (من و کتاب) در سطح شهرستان بندر ماهشهر در هفته کتاب و کتابخوانی آبان ماه 95 خبر داد.آقای حسینی در این رابطه اظهار کرد: این مسابقه که بر اساس کتاب (من و کتاب) که بیانات مقام معظم رهبری درباره کتابخوانی است برگزار شده است و به صورت فرم هایی توسط کتابخانه امیرکبیر ماهشهر طراحی گردیده که در کت

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1